Wielu osobom święta kojarzą się głównie z biesiadowaniem, po którym człowiek nie ma już siły na nic, jak tylko leżenie na kanapie przed telewizorem. Tymczasem warto te dni wykorzystać inaczej!

Wizja świąt spędzonych na jedzeniu i zmienianiu kanałów w telewizji dla nikogo nie jest atrakcyjna. Dzieci się nudzą, dorośli stają się ospali. Świąteczny nastrój pryska, a wolny czas, który tak chcieliśmy dobrze wykorzystać, przecieka przez palce. W takiej sytuacji możemy być pewni, że nie tylko nie odpoczniemy, ale wręcz wrócimy potem do pracy zmęczeni i rozdrażnieni. Jak tego uniknąć? Wystarczy zaplanować atrakcje, które pozwolą oderwać się od świątecznego stołu.

Wyjdź na spacer

Najprostszym sposobem na aktywne spędzenie świąt i oderwanie rodziny od telewizora, jest wspólne wyjście na spacer. To może być krótka przechadzka albo dłuższa wyprawa z prowiantem i termosem ciepłej herbaty. Wspólny spacer to także okazja do zacieśniania więzi i poznawania siebie nawzajem.

Odwiedź pobliską stadninę

Indywidualna lekcja pole dance – cena już od 70zł

Nawet jeśli nie wszyscy odważą się na lekcję jazdy konnej, to przynajmniej będą mieli okazję bliżej poznać te piękne zwierzęta, dowiedzieć się o nich czegoś ciekawego, wziąć udział w czyszczeniu i siodłaniu. Jeśli pogoda dopisze, warto zapytać o możliwość zorganizowania kuligu. Przejażdżka saniami przez ośnieżone pola i lasy będzie niezapomnianą przygodą dla dzieci i dorosłych.

Wybierz się na stok

Dobrym pomysłem na oderwanie się od stołu, może być także wypad na stok narciarski. Nauka jazdy na nartach lub snowboardzie zapewni dawkę ruchu na świeżym powietrzu, a przy okazji dostarczy mnóstwa emocji. Jeśli tylko pogoda pozwoli, możecie też wybrać się na sanki. Emocjonujące zjazdy szybko Was rozgrzeją i naładują pozytywną energią na resztę świąt.

Idź do kina

No dobrze, ale nie samym aktywnym wypoczynkiem człowiek żyje. Czasem każdy ma ochotę usiąść i obejrzeć dobry film. Zamiast zalegać na kanapie przed telewizorem, warto wybrać się do kina. Film oglądany na dużym ekranie

Lot szybowcem – cena już od 149zł

dostarcza zupełnie innych wrażeń. No i w kinie możecie zobaczyć najnowsze tytuły, których na próżno szukać w telewizji.

Zorganizuj sesję zdjęciową

Pamiętasz jak kiedyś całą rodziną pozowało się do zdjęć przy choince? Dziś tradycja rodzinnych zdjęć zanika. Zamiast

Boże Narodzenie to coś więcej niż bogato zastawiony stół, uginający się pod ciężarem świątecznych potraw. To przede wszystkim okazja by spędzić więcej czasu z rodziną. Warto go dobrze wykorzystać i zadbać by był naprawdę wyjątkowy. Szczególnie, że to najcenniejszy prezent jaki możemy sobie nawzajem podarować w święta.

Po więcej informacji wejdź na www.prezentmarzen.com

Total
3
Shares